Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Doradcy noszenia

Centrum Noszenia jest miejscem, w którym pracują przeszkoleni doradcy noszenia. Dzięki temu macie pewność, że otrzymacie profesjonalną pomoc w wyborze narzędzia do noszenia Waszych największych skarbów. Poznajmy się!

Agnieszka Feliks-Długosz Dorota Jania Centrum Noszenia


Jesteśmy siostrami, blondynka to Agnieszka, szatynka to Dorota

Od 2018 roku prowadzimy w Krakowie Centrum Noszenia. Tutaj każdego dnia uwalniamy rodzicom ręce, chronimy małe i duże kręgosłupy, ułatwiamy przemieszczanie się i budowanie więzi z dziećmi - bo te wszystkie korzyści przynosi noszenie maluchów w chustach i nosidłach ergonomicznych. To jest nasza praca, ale przede wszystkim pasja. A skąd się wzięła?

Same mamy dzieci i kiedyś brakło nam wolnej ręki ;)


 Agnieszka Feliks-Długosz 

Agnieszka Feliks-Długosz

Agnieszka jest Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi, co oznacza, że ma najwyższy stopień wtajemniczenia  Ukończyła też kurs z pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt w pierwszym roku życia u Agnieszki Słoniowskiej. Z wykształcenia jest socjologiem, pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po godzinach uwalnia rodzicom ręce. Prowadzi indywidualne konsultacje z chustonoszenia, warsztaty grupowe, pogadanki, dobiera nosidła, pisze artykuły, prowadzi nasz fanpejdż i nagrywa filmy na jutuba  Założyła Krakowską Bibliotekę Chustową i jest przewodniczącą Krakowskiego Stowarzyszenia Noszenia Dzieci. Brała udział w organizacji dwóch edycji Krakowskiego Festiwalu Chustowego. Wynosiła córkę Adę w dziesiątkach różnych chust i nosideł.

 

 

Dorota Jania

Dorota również jest Doradcą Noszenia ClauWi i absolwentką kursu z pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt u Agnieszki Słoniowskiej. To mama czwórki dzieci, kobieta o anielskiej cierpliwości. Z wykształcenia pedagog. To ona przyniosła chustę do domu jako pierwsza  Spotkacie ją na co dzień w Centrum Noszenia. Pomoże Wam dobrać nosidło, doradzi pierwszą chustę, zapisze na szkolenie do Agnieszki. Jest członkiem Krakowskiego Stowarzyszenia Noszenia Dzieci. Ktoś kiedyś powiedział nam, że wygląda groźnie, ale jak już się z nią porozmawia, to okazuje się, że super miła babka

Zapraszamy do naszego małego świata w Krakowie przy ulicy Bieżanowskiej!

Rozgość się również na naszych stronach:
https://www.facebook.com/centrumnoszenia/
https://centrumnoszenia.pl/

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl