Promocje
Smoczek BIBS rozmiar M
Smoczek BIBS rozmiar M
20,00 zł 18,00 zł
Chusta tkana LennyLamb - Dookoła Świata 3,6m
Chusta tkana LennyLamb - Dookoła Świata 3,6m
350,00 zł 280,00 zł
szt.
 LennyLamb Nosidło Ergonomiczne - Burgundia  (toddler size)
LennyLamb Nosidło Ergonomiczne - Burgundia (toddler size)
460,00 zł 322,00 zł
szt.
Chusta kółkowa Lenny Lamb - Fioletowa Enigma 2,1m
Chusta kółkowa Lenny Lamb - Fioletowa Enigma 2,1m
286,00 zł 228,80 zł
szt.
Chusta tkana LennyLamb - Mała Jodełka Impresja 4,2m
Chusta tkana LennyLamb - Mała Jodełka Impresja 4,2m
325,00 zł 260,00 zł
szt.
Nosidełko ergonomiczne LennyGo Big Love Szafir BABY
Nosidełko ergonomiczne LennyGo Big Love Szafir BABY
530,00 zł 477,00 zł
szt.
Chusta tkana  LennyLamb - Kolory Przyjaźni 3,6m
Chusta tkana LennyLamb - Kolory Przyjaźni 3,6m
350,00 zł 280,00 zł
szt.
Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin wypożyczalni

Korzystanie z nosidła

1. Wypożyczający oświadcza, że posiada wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji nosidła oraz że będzie używał go zgodnie z przeznaczeniem i z dbałością o bezpieczeństwo.

2. W nosidle nie wolno palić papierosów i przebywać w bliskim towarzystwie osób palących.

3. Nosidło nie może mieć bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami – proszę brać pod uwagę, że w nosidłach nosi się maluszki, które mogą być szczególnie wrażliwe na sierść zwierząt.

4. Wypożyczający NIE PIERZE nosidła. Wyjątkiem są przypadki, gdy nosidło bezwzględnie tego wymaga. Wówczas wypożyczający ma obowiązek skontaktować się z właścicielem PRZED PRANIEM w celu ustalenia sposobu postępowania w nosidłem. Nieodpowiednia pielęgnacja może trwale uszkodzić tkaninę.

5. Nosidło należy zwrócić w takim stanie, w jakim się ją otrzymało. Właściciel po otrzymaniu nosidła od wypożyczającego powinien dokładnie jeobejrzeć. Jeśli okaże się, że nosidło została uszkodzone, właściciel powinien najpóźniej w ciągu dwóch dni od zwrotu nosidła poinformować wypożyczającego o tym fakcie.

6. Jeśli nastąpi jakiekolwiek uszkodzenie lub trwałe zabrudzenie nosidła, wypożyczający jest zobowiązany naprawić powstałą szkodę. Sposób naprawienia szkody ustala właściciel nosidła.

 

Wypożyczenie nosidła

7. Wypożyczenie nosidła jest to równoznaczne z akceptacją zapisów niniejszego regulaminu.

8. Przed wypożyczeniem nosidła wypożyczający podaje swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres, numer dokumentu tożsamości, numer telefonu) właścicielowi nosidła.

9. Właściciel informuje wypożyczającego o ewentualnych wadach nosidła. Wypożyczający jest zobowiązany przed wypożyczeniem dokładnie obejrzeć nosidło, a jeżeli posiada wady, o których nie wspomniał właściciel niezwłocznie go o nich poinformować.

10. Czas i miejsce przekazania nosidła ustala wypożyczający z właścicielem. Nosidło powinno zostać zwrócone właścicielowi w uzgodnionym wcześniej terminie. Nieterminowy zwrot może skutkować potrąceniem części kwoty z kaucji.

11. W wyjątkowych sytuacjach właściciel może poprosić wypożyczającego o wcześniejszy zwrot nosidła.

12. Wypożyczający bierze na siebie pełną finansową odpowiedzialność za powierzone mu nosidło (jego stan, zniszczenie lub zagubienie). Wartość nosidła określa jej właściciel przed wypożyczeniem. Wypożyczający zobowiązuje się do nieużyczania nosidła osób trzecim.

13.Za wypożyczenie pobierana jest kaucja w wysokości 250zł. Kaucja jest zwracana w całości niezwłocznie po zwróceniu nosidła w niezmienionym stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl